KONST / Litografier / Färglitografi 14677301
nr 1467 7301
Färglitografi
Gösta Gustavsson. Signerad, daterad 1977, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 44x55, yttermått inklusive ram: 60x71cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:50:44
16/5 18:23:49